В Івано-Франківську радилися, як зробити гармонійним розвиток міст України

news-image: В Івано-Франківську радилися, як зробити гармонійним розвиток міст України
Днями в Університеті Короля Данила відбувся Міжнародний симпозіум «Теорії та практики гармонійного розвитку міст».

Під час заходу мова йшла про сталий розвиток міст, проблеми комфортності середовища, нові інженерно-технологічні рішення в просторовій організації та розвитку міст і територій, утилізацію відходів, тощо.

Симпозіум відвідали відомі практики та теоретики у сфері архітектури та містобудування не лише з різних міст України, але й з-за кордону, а також представники Громадської ради Мінрегіонбуду України, головні архітектори різних обласних центів України.

«Гармонійний розвиток міст передбачає застосування таких технологій, при яких було б комфортно проживати людям. Це вплив різних факторів на гармонію міста і людей, які в ньому проживають. Мова і про висотність будинків, і про застосування нормативно-правових документів для комфортного проживання, і проблемні питання застосування цих норм. Одним з пунктів прийнятої під час заходу резолюції стало застосування на практиці напрацювань учасниками симпозіуму. Тому усі матеріали будуть передані до департаментів архітектури та містобудування», – наголосив декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Михайло Косьмій.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.05.2019 13:58
загрузка...