В Івано-Франківську ще 45 працівників Служби судової охорони склали присягу

news-image: В Івано-Франківську ще 45 працівників Служби судової охорони склали присягу
У четвер, 5 грудня в Івано-Франківську співробітники Служби судової охорони склали урочисту присягу на вірність українському народу.

Це вже друга присяга ССО. Цього разу їхні лави поповнили 45 нових працівників, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Привітав нових працівників начальник територіального управління Служби судової охорони Андрій Маланій.

«Перед вами стоїть важливе завдання — охорона судів, працівників судів та учасників судового процесу. Суспільство чекає від нас дієвих заходів із забезпечення охорони та громадської безпеки в судах. Захищаючи суддю та учасників судового процесу, ми захищаємо верховенство права», - звернувся Маланій.

Як відомо, Служба судової охорони здійснює підтримку громадського порядку в суді, повинна припиняти прояви неповаги до суду, а також охороняти приміщення суду, органи та установи системи правосуддя, виконує функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді.

Нагадаємо, вже з 2020 року функції охорони всіх органів судової влади покладуть на Службу судової охорони. Наразі ССО взяла під охорону вже три суди. Незабаром до них приєднається і Тисменицький районний суд.

До теми: Служба судової охорони взяла під охорону перший будинок правосуддя на Прикарпатті

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.12.2019 14:14
загрузка...