В Івано-Франківську стартував автопробіг "Скажи STOP торгівлі людьми!"

news-image: В Івано-Франківську стартував автопробіг "Скажи STOP торгівлі людьми!"
На Прикарпатті 5-6 березня триває автопробіг, який має на меті підвищити рівень обізнаності населення області щодо ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та розповісти про шляхи безпечної міграції. Організаторами автопробігу виступають Благодійний фонд «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та Івано-Франківський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Колона автівок з парпорами "Скажи STOP торгівлі людьми!"  вже проїхалась багатьма районами області і о 13.00 завітала до Івано-Франківська. Автопробіг розпочався від міської ратуші, де волонтери проекту роздавали перехожим інформаційні матеріали, які допоможуть людям підвищити обізнаність щодо проблеми торгівлі людьми та роз’яснять, як не потрапити до рук работоргівців. Автоколона впродовж дня проїде головними вулицями міста та відвідає вищі навчальні заклади.

Дводенна інформаційна акція  «Скажи STOP торгівлі людьми» завершиться сьогодні увечері  в Івано-Франківському медичному коледжі. Тут пройде показ нового документального фільму MTV EXIT «Життя на продаж». Фільм розповідає справжні історії українців, які постраждали від торгівлі людьми. Роль ведучої у фільмі виконала популярна співачка Джамала, а завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням постраждалих фільм показує глядачам вражаючі подробиці торгівлі людьми та навчає молодь, як уберегти себе у процесі пошуку роботи та під час подорожі.

5 березня волонтери Косівського, Рожнятівського, Городенківського  та Надвірнянського районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   провели інформаційні акції, під час яких в доступній формі  доносили інформацію про  форми торгівлі людьми, шляхи вербування та різні шахрайські схеми, які використовують торгівці людьми, щоб заманити  довірливих та непоінформованих  людей в свої тенета. Акції пройшли у Надвірній, Косові, Городенці, Брошнів-Осаді, в ході яких більш як  5 тисяч осіб  підвищили свій рівень  поінформованості щодо ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та про шляхи безпечної міграції.

Автопробіг  «Скажи СТОП торгівлі людьми» здійснюється завдяки допомозі українського фонду «Благополуччя дітей» у партнерстві з MTV EXIT за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та в рамках проекту "Розвиток мережі консультативних центрів для протидії торгівлі людьми і допомоги потерпілим від торгівлі людьми", що фінансується МБФ «Карітас України».

Галицький кореспондент


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.03.2014 14:47
загрузка...