В Івано-Франківську стартував Чемпіонат зі спортивної ходьби

news-image: В Івано-Франківську стартував Чемпіонат зі спортивної ходьби
Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби стартував у середмісті Івано-Франківська у суботу, 23 березня.

На старт вийшли найкращі скороходи країни, які виборюватимуть нагороди у семи вікових категоріях на дистанції - 35, 20, 10, 5, 3, 2 км., та розіграють 14 комплектів нагород, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

На Чемпіонаті змагаються чоловіки, жінки, молодь, юніори, юнаки та дівчата до 16 років. Серед учасників змагань титуловані скороходи, члени національної збірної команди України.

За підсумками змагань будуть відібрані учасники на чемпіонат Європи.

Під час урочистого відкриття на великій сцені нагородили кращу спортсменку 2018 року Івано-Франківська. Нею стала Христина Юткіна.

Змагання триватимуть протягом 23-24 березня. В межах Чемпіонату зі спортивної ходьби на дітей очікують захопливі змагання.

"У неділю, 24 березня запрошую хлопців та дівчат віком 8-12 років, щоб взяти участь у захопливих командних естафетах за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ". Приходьте, буде Весело",- закликав директор Департаменту молодіжної політики та спорту ІФ міськради Віталій Матешко.

Нагадаємо, у зв'язку з Чемпіонатом, на вихідних у Франківську частково перекриють  рух.