В Івано-Франківську стартував футбольний турнір пам'яті Богдана Дебенка

news-image: В Івано-Франківську стартував футбольний турнір пам'яті Богдана Дебенка
У середу, 21 серпня в Івано-Франківську стартував сьомий традиційний футбольний турнір пам'яті Богдана Дебенка.

Позмагатися за перемогу до Франківська з'їхалися команди з Львова, Чернівців, Володимир-Волинського та місцеві вихованці футбольних шкіл, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як зауважив під час відкриття змагань син Богдана Дебенка Ігор, йому дуже приємно, що вихованці пам'ятають про його батька і організували такий турнір.

«Для мене цей турнір у першу чергу – це пам'ять. Він важливий тим, що присвячений пам'яті мого батька. Щороку він проводиться влітку перед Днем Незалежності. Це можливість вкотре побачити вихованців мого батька, поспілкуватись з ними, адже я тоді ще був дуже маленьким, і в певну міру вони мене також виховували», - ділиться Ігор Дебенко.

Вихованець Богдана Дебенка Ігор Гогіль розповідає, що турнір кожного року стає все потужнішим.

«Цей турнір робиться щоб пом'янути нашого тренера, який багато для нас зробив. Я дуже часто згадую про Богдана Дебенка – це була золота людина. Він був дуже справедливим, в основі всього у нього стояла справедливість, дисципліна та порядок. Він з нікого міг зробити щось. Мені здається, що зараз він був би хорошим тренером на професійному рівні», - зауважує вихованець.

Перший заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим зазначає, що турнір – гарна підготовка команд до дитячої ліги України.

«Важливо, що сьогоднішній турнір – це ніщо інше, як меморіал відомого тренера Богдана Дебенка. Його праця, як тренера залишилась з нами до сьогодні, адже продовження вчителя – у його учнях», - наголошує Клим.

На завершення урочистостей капітани команд підняли державний прапор. Опісля команди почали готуватися до перших матчів.

Юні футболісти розповідають, що перед грою трохи страшно, проте, вони націлені на перемогу.

«Цей турнір – дуже гарний досвід. Ми приїхали сюди за перемогою. Насамперед хочеться побачити нові команди», - каже гравець «Буковини» Дмитро Наурецький.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.08.2019 16:07
загрузка...