В Івано-Франківську урочисто відзначили День медпрацівника

news-image: В Івано-Франківську урочисто відзначили День медпрацівника
Днями у Муніципальному Центрі дозвілля відбулося урочисте святкування з нагоди Дня медичного працівника колективу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради».

Щирі слова привітань з професійним святом, подяка за працю і безліч хороших побажань прозвучали зі сцени. Медиків привітали міський голова Руслан Марцінків, керівник депутатського корпусу Оксана Савчук, заступник міського голови Олександр Левицький, начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко, директор Департаменту культури Надія Загурська, голова обласної профспілкової організації медиків Наталія Бирчак.

У організації заходу активну участь взяли працівники Муніципального Центру дозвілля Департаменту культури Івано-Франківської міської ради та запрошені гості.

Ведучими дійства були Олег Андрухів та директор закладу Ольга Савчук. Для гостей заходу організували оригінальні відео-привітання, подарунки, для працівників – персональні відзнаки та цінні подарунки для Структурних закладів. Окремим подарунком була феєрична шоу-програма.

«З часу створення закладу – це перша нагода відзначити День медичного працівника, як єдиний колектив, становлення якого відбувається в нелегкі часи реформування галузі. Шість окремих установ, які донедавна були окремими організмами, злилися та функціонують, як єдине ціле, в одному медичному просторі. Попереду ще багато викликів, проте колектив з оптимізмом дивиться у майбутнє», – наголосила директор КНП «ЦПМКДД» Ольга Савчук


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2019 19:32
загрузка...