В Івано-Франківську відбулася конференція TEDxIvanoFrankivsk

news-image: В Івано-Франківську відбулася конференція TEDxIvanoFrankivsk
Сьогодні, 13 жовтня, в приміщенні Івано-Франківської обласної філармонї відбулася популярна в усьому світі конференція формату «TEDx». «Що потрібно Україні сьогодні?» - стала темою обговорення конференції в Івано-Франківську.

Участь у конференції взяло близько 300 чоловік, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«TEDx» – це незалежні локальні конференції, що проводяться під егідою TED в різних містах і країнах. Ці конференції локального характеру дають можливість містам, університетам, спільнотам долучитися до світового руху TED і зробити свій внесок у розвиток ідей досконалості світу й суспільства. TED – це щорічна конференція, що з 1990 року проводиться у США, про унікальні всесвітні проекти та інновації, які несуть в собі ідеї зміни та розвитку суспільства в усіх напрямках діяльності людини.

Серед гостей TEDxIvanoFrankivsk були громадський і політичний діяч Петро Порошенко, керівник компанії Eleks Іван Дячишин, представники Ініціативної групи «Яремче-2025» Віктор Загреба та Наталія Кульчицька, журналіст Наталія Соколенко, мер Львова Андрій Садовий та керуючий юркомпанії «Moris Group».

Кожен з них намагався з своєї позиції дати відповідь слухачам на основне питання конференції – «Що потрібно Україні сьогодні?».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.10.2013 18:17
загрузка...