В Івано-Франківську відкрили центр реабілітації бійців АТО "Нові крила"

news-image: В Івано-Франківську відкрили центр реабілітації бійців АТО "Нові крила"
14 жовтня, у День захисника України, в Івано-Франківську свої двері відчинив центр фізичної реабілітації для учасників бойових дій та їх сімей.

Розташований він на вулиці Нова, 19А. Тут декілька приміщень і одна велика зала з необхідними тренажерами.

Ідейним натхненником створення такого Центру виступив франківець Ігор Дільний. Про те, що таке війна, чоловік знає не з розповідей, адже сам служив у батальйоні "Івано-Франківськ". Ветеран каже, в Цетрі бійцям надаватиметься всебічна допомога. Втім, основний акцент буде таки на фізичній реабілітації. Мовляв, цьому напрямку в Україні приділяють не надто багато уваги. творення центру стало для нього сенсом життя.

“Тіло пам'ятає все. Тим більше, в у мовах війни, де постійно стресові ситуації. Коли ти постійно у напруженому стані, то це все відбивається на нашому тілі. Дещо можна витравити руками, тобто, фізичною реабілітацією", - каже Ігор Дільний.

Відтак, спеціалісти робитимуть бійцям масажі та виконуватимуть різноманітні вправи. Слід зазначити, Центр стане один з перших, де будуть використовувати методику прикладної кінезіології.

"Такі центри потрібні, адже після повернення додому, треба ще багато часу, щоб повернути хлопців до нормально життя. А тут точно допоможуть це зробити швидше", - зауважує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.10.2019 17:59
загрузка...