В Івано-Франківську водники з семи областей мізкують, як управляти Дністром

news-image: В Івано-Франківську водники з семи областей мізкують, як управляти Дністром
В п’ятницю, 24 травня в Івано-Франківську члени басейнової ради Дністра розпочали своє перше засідання.

Під час засідання планують розглянути ряд важливих питань. Зокрема розробку плану управління річковим басейном, головні водно-екологічні проблеми басейну Дністра, результати дослідження поточного стану хвостосховищ в басейні річки Дністер,  представлення пропозицій до роботи басейнової ради на 2019 рік і сформувати робочі комісії в складі басейнової ради Дністра.

Також на засіданні заслухають доповіді представників комунальних підприємств семи областей, про перспективні заходи для зменшення антропогенного навантаження на водні об’єкти.

Як зауважив голова басейнової ради Олег Мандрик, основна суть сьогоднішнього засідання - це збереження водних ресурсів, покращення екологічного стану річки, берегоукріплення, а також профілактика нищівної дії паводків.

Під час засідання начальник лабораторії Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, експерт проекту ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ ЄЕК ООН по Дністру Костянтин Данько розповів присутнім про результати дослідження ризиків паводків. Зокрема експерт презентував карту територій, які знаходяться у зоні високого та помірного ризику підтоплень. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2019 14:40
загрузка...