В Івано-Франківську вперше зазвучить електробандура

news-image: В Івано-Франківську вперше зазвучить електробандура
З унікальним концертом в Обласній філармонії виступлять наша талановита землячка Ірина Королевич та заслужений артист України Тарас Столяр.

У програмі — твори сучасних українських композиторів. Тож, буде трохи незвично і дуже оригінально.

«Бандура сьогодні дуже актуальна, вона звучить по-новому у найрізноманітніших жанрах і стилях. Електробандура — взагалі унікальна, адже поєднала в собі бандуру та гриф з ладами. Я особисто була вражена, коли побачила цей інструмент під час одного з конкурсів у Києві восени минулого року. Такого «чуда» в нашому місті ще не було. Тому одразу запропонувала Тарасові організувати концерт в Івано-Франківську. Аналогів його інструмента немає ніде в світі. Переконана, що нашим слухачам сподобається», — анонсує Ірина Королевич.

Концерт «Діалог століть» відбудеться 14 травня о 18.30 в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк.

Довідково. Ірина Королевич — лауреат міжнародного конкурсу ім. Григорія Китастого, Київ 2006р., лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Тарас Столяр — бандурист-інструменталіст, композитор, аранжувальник. Лауреат першої премії Першого міжнародного конкурсу ім. Гната Хоткевича, Харків 1998 р. Соліст Національного академічного оркестру народних інструментів України. Заслужений артист України У співпраці з Олександром Бешуном у 2017 році створив електробандуру.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.05.2019 20:46
загрузка...