В Івано-Франківську визначать кращий дворик


В Івано-Франківську проведуть конкурс на кращий дворик. Відповідне рішення прийняли у четвер, 13 березня на засіданні виконавчого комітету.

Як розповів голова ліквідаційної комісії Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Орест Кошик, визначатимуть переможців у трьох номінаціях. А саме:

- «Краще приватне подвір’я»;
- «Кращий дворик компанії/фірми»;
- «Кращий дворик багатоквартирного будинку». 

У кожній із категорій обиратимуть 3-х переможців, які отримають грошову нагороду та подарунки. А саме переможець, який займе І місце, отримає грошову винагороду в сумі 3000 грн. та річну підписку на журнал «Ландшафт і Архітектура» на 2020 рік.

Переможець, який займе ІІ місце, отримає грошову винагороду в сумі 2000 грн. (сертифікат на закупівлю рослин на суму 2000 грн.).

Переможець, який займе ІІІ місце, отримає грошову винагороду в сумі 1000 грн.

Учасники, які посіли призові місця, отримають табличку, на якій буде вказано назву конкурсу, номінацію, в якій переміг конкурсант, рік. 

Визначатимуть переможців за результатами конкурсного журі та голосування громади у співвідношенні 50 на 50%.

Заявку встановленого зразка з описом і фотографіями вже облаштованого дворика можна присилати на адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9 тел.: (0342) 50-84-71, e-mail: dma.if.mvk@gmail.com www.dma.if.ua з хештегом #конкурс «Кращий дворик».