В Івано-Франківську змагаються кращі педагоги

news-image: В Івано-Франківську змагаються кращі педагоги
В Івано-Франківську урочисто стартував міський тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях: «Початкова освіта», «Історія», «Зарубіжна література», «Хімія», «Образотворче мистецтво».

Захід відбувся у актовій залі СШ № 11. У святковому дійстві взяли участь 28 педагогів, які виявили бажання розкрити творчі грані свого педагогічного таланту та позмагатися за звання кращого вчителя року, інформує пресслужба департаменту освіти МВК.

У цьому році для міста конкурс особливий тим, що крім міського туру, містить ще й зональний, адже до участі у ньому долучилися педагоги з сусідніх районів – Тисменицького, Богородчанського та Надвірнянського.

Конкурсантів та гостей свята щиро привітав голова оргкомітету конкурсу, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

На святі ведучі представили професійне журі, яке оцінюватиме конкурсантів, їхні творчі здобутки. До складу журі кожної з номінацій входять учителі-методисти, спеціалісти та методисти Департаменту освіти та науки, переможці конкурсу фахової майстерності попередніх років.

Гарний настрій учасникам свята подарували дитячі художні колективи та вокалісти із СШ № 11, ЗШ № 6, Ліцею ім. Романа Шухевича, Міського центру дитячої та юнацької творчості.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.11.2019 21:46
загрузка...