В Івано-Франківську зупинили незаконну торгівлю рибою


18 листопада 2019 року близько 17 години держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля зафіксовано факт незаконного збуту риби на місці стихійної торгівлі по вул. Івана-Павла ІІ обласного центру.

Місцевий мешканець продавав один кілограм карася сріблястого в кількості п’ять екземплярів без належних документів, інформує пресслужба рибпатруля.

На порушника складено адмінпротокол за ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено. Матеріали справи готуються для направлення до суду.

Застерігаємо, що продавці мають право торгувати рибою лише за умови наявності документів, що свідчать про законність її придбання (товарно-транспортна накладна, в якій зазначено, де придбано рибу), та сертифіката якості (виданого за результатами досліджень акредитованої лабораторії, яка знаходиться на продовольчому ринку). Торгівля живою рибою без відповідних документів є незаконною.

Нагадуємо, що за порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу винних осіб притягують до відповідальності. Стаття 88-1 КУпАП передбачає накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу за рішенням суду.

Просимо взяти до уваги, що в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. За цим номером громадяни можуть повідомити інформацію про браконьєрство, продаж заборонених знарядь лову і незаконний збут водних біоресурсів для вжиття Івано-Франківським рибоохоронним патрулем заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності.