В коломийській ратуші облаштують оглядовий майданчик і музей

news-image: В коломийській ратуші облаштують оглядовий майданчик і музей
Оглядовий майданчик вежі з облаштуванням музейного простору міської ратуші, - як інструмент покращення туристичної привабливості територіальної громади.

Днями, відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможця на кращу проектну пропозицію: "Капітальний ремонт горища в приміщенні по проспекту Грушевського, 1 в місті Коломиї". Про це інформує Відділ економіки, інвестиційної політики та енергозбереження.

Було подано чотири проектні заявки. З них, на конкурсі, свої роботи представили два учасники, представники галузі архітектури: Клапчук Юрій та Шепітко Олександр. Обидва учасники презентували цікаві та оригінальні роботи.

За результатами засідання конкурсної комісії, визначено переможця. Ним став Шепітко Олександр, керівник архітектурно- будівельної фірми. Дана проектна пропозиція була сформована відповідно до вимог конкурсного завдання, що сприятиме забезпеченню функціональної , історичної та архітектурної цінностей об'єкта.

Наразі, буде укладено договір з переможцем на подання детального ескіз-проекту та його передачу у власність територіальної громади в особі Коломийської міської ради.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.07.2019 20:14
загрузка...