В Косові облагородили потічок, який робив шкоду під час паводків

news-image: В Косові облагородили потічок, який робив шкоду під час паводків
В Косові є потічок, який влітку пересихає, але весною чи при помірних і сильних опадах приносить масу незручностей багатьом мешканцям Москалівки.

Про це в мережі повідомив міський голова Косова ‎Юрій Плосконос. За словами голови, потічок відводить воду з під Голиці через всю Москалівку і Панську Долину і впадає в Рибницю на межі Косова і Смодної.

"В багатьох місцях його рівень став вищим, ніж рівень сусідніх земельних ділянок. Найбільші проблеми він створював на перехресті Ірчана та Шашкевича, де одне господарство перетворилось в ставок, а кілька інших - в мочару. Залучено кошти з обласного бюджету 250 тис грн., за які русло потічка на протязі майже 100 м вбрали в бетонні лотки. Джунглі - верби, очерети - навколо почищено, нижче поглиблено русло на протязі біля 50 м", - каже Плосконос.

Наразі, за словами голови, в цьому місці проблему вирішено, хоча залишається ще кілька проблемних моментів нижче по руслу - біля цвинтаря та на Панській Долині. З ними планують давати раду по мірі можливостей.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.11.2019 18:41




загрузка...