В п'ятьох районах Прикарпаття катастрофічна ситуація з виплатами зарплат

news-image: В п'ятьох районах Прикарпаття катастрофічна ситуація з виплатами зарплат
На Прикарпатті до кінця року потрібно 110 мільйонів на виплату зарплат бюджетникам.

Про це під час засідання сесії обласної ради 7 грудня повідомила очільниця Департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами Мацькевич, місцеві бюджети продовжують виплату зарплат за листопад.

"Наразі залишилось виплатити 11% листопадового фонду, а це 70 мільйонів. Найгірша ситуація по Богородчанському, Городенківському, Галицькому та Рожнятівському районах. Втім найбільший борг в освітній сфері - 4.6 мільйонів є у Тлумацькому районі. Хочу зауважити, що за останні роки в Тлумацькому районі не відбувається жодних змін щодо приведення до ладу мережі бюджетних закладів. Одні райони вирішують проблеми, а інші чекають на допомогу», - сказала фінансист.

Загалом, з словами Ірини Мацькевич, до кінця року на виплату зарплат бюджетникам потрібно 110 млн грн. З них 50 мільйонів для сфери охорони здоровя, решту для інших галузей, які фінансуються з місцевих бюджетів. Окремо головна фінансистка ОДА зауважила, що в кінці року планується надходження субвенції з державного бюджету, яку зможуть розподілити для погашення заборгованості по зарплаті.

У свою чергу голова медичної комісії облради Манолій Піцуряк поцікавився, що Департамент фінансів планує робити, ящо цієї субвенції не буде.

«У грудні ми вже немаємо чим платити зарплати. Призначень немає. Тому пропоную керівництву області разом з фінансистами подумати, що будемо робити, якщо з державного бюджету не прийде субвенція», - сказав Піцуряк..


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.12.2018 14:17