В Заболотові планують створити реабілітаційний центр для учасників АТО

news-image: В Заболотові планують створити реабілітаційний центр для учасників АТО
Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, перебуваючи з робочою поїздкою у Снятинському районі, побував у Заболотівській районній лікарні і оглянув хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Задубрівці.

Варто додати, що на території Заболотівської районної лікарні розташовано незавершене будівництво частини приміщення, яке перебуває у аварійному стані. Роботи на об’єкті не ведуться. Для завершення усіх ремонтних робіт потрібно близько 50 млн грн. Керівництво Заболотівської ОТГ має на меті тут створити реабілітаційний центр для учасників АТО, відділення для одиноких непрацездатних та перестарілих жителів громади ОТГ.

Також голова ОДА відвідав амбулаторію загальної практики сімейної медицини у с. Задубрівцях.

Її будівництво розпочалося у 2019 році за кошти державної субвенції. Кошторисна вартість робіт становить – 6 173 262,85 грн. - кошти Державного і місцевого бюджету, проектні роботи – 140296,26 грн. На сьогодні зведена дерев’яна конструкція приміщення амбулаторії, завершено покрівельні роботи. Проведено роботи по встановленню скважини та септику. На даний час проводяться роботи по утепленню зовнішніх стін.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.08.2019 16:58
загрузка...