Василь Плавюк: «На Прикарпатті реалізовується ряд проектів, що сприяють Європейській інтеграції України»

news-image: Василь Плавюк: «На Прикарпатті реалізовується ряд проектів, що сприяють Європейській інтеграції України»
Делегація з Івано-Франківщини, на чолі з першим заступником голови Івано-Франківської ОДА Василем Плавюком, брала участь в роботі ХІІІ Міжнародного Економічного Форуму під назвою «Глобалізація і Інтеграція: Виклики і Рішення».

Даний Форум вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України, яка збирає членів урядів східно-європейських держав, політиків і фінансистів, експертів, лідерів міжнародного та вітчизняного бізнесу.

З відкриттям форуму учасників привітав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

«Сьогодні Україна налагоджує нові ділові контакти та поглиблює співпрацю з європейськими країнами. Даний  Форум є важливим не тільки для області, але й для України загалом, оскільки процеси в глобальній економіці впливають й на стан економіки в Україні», – зазначив у вітальному слові О. Вілкул.

Окрім того, за словами Віце-прем’єр-міністра, ХІІІ Міжнародний Економічний  Форум є важливим і в контексті підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом Він підкреслив, що головна мета – відкрити Європейську Україну для об’єднаної Євроспільноти.

З кожним роком заходами  зацікавлюється все більше представників іноземних держав, зокрема цього року беруть участь близько 600 учасників з понад двадцяти країни світу – Польщі, Росії, Угорщини, Словаччини, Білорусії, Румунії, Німеччини, Австрії, Італії, Китаю, Азербайджану, Узбекистану, Мексики, В’єтнаму, Іраку, Кіпру та інших.

Однією з найчисленніших делегацій, представлених на форумі, була Івано-Франківська. «На Прикарпатті реалізовується ряд проектів, що сприяють Європейській інтеграції України, частина з яких була започаткована під час роботи Міжнародного економічного форуму минулих років. Ми завжди активно беремо участь в роботі форуму, адже це можливість поспілкуватися з світовими фахівцями в галузі економіки та досягнути певних домовленостей щодо співпраці, зокрема в інвестиційній галузі», – зазначив перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк.

З моменту свого заснування Львівський Міжнародний Економічний Форум став потужною національною та міжнародною платформою, відкритою для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних з конкурентоздатністю регіонів, їхнім економічним зростанням та стратегічним розвитком.

Вперше під час форуму працювала «Бізнес-алея», яка дозволила інвесторам одразу укладати відповідні угоди щодо реалізації інвестиційно-привабливих проектів.

 Серед головних тем, які розглядались на форумі: «Європейська інтеграція і українсько-європейське партнерство»; «Українська гостинність: культура, бізнес чи традиції?»; «Екотехнології – стратегії майбутнього»; «Індустріальні парки: успішний досвід Європи для України».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.10.2013 13:03
загрузка...