Відлякувач воронів, камери та вбиральні: Як зміниться парк Шевченка

news-image: Відлякувач воронів, камери та вбиральні: Як зміниться парк Шевченка
20 березня очільник Франківська зустрівся з колективом Комунального підприємства "Центр розвитку міста та рекреації".

Як змінюється парк Шевченка Руслан Марцінків розповів на власній сторінці у мережі.

"Парк Шевченка змінюється на очах і це величезна заслуга колективу. Дякую за роботу! Те ж стосується і парку на Молодіжній. Є конкретний план розвитку підприємства, що включає і поповнення технічної бази, якого дотримуються. Це дуже добре, бо всі завдання реалізують крок за кроком",- пише мер.

Крім того, Марцінків додає, що зараз парк готується до весни, зустрічати тисячі франківців та гостей. Із зимівлі на озеро повернуться лебеді, до яких усі так звикли. А от інші птахи – ворони – завдають куди більше клопотів, ніж позитивних емоцій.

"Минулого року двічі знімали гнізда, на які скаржились франківці. Цього року вирішили спробувати ультразвуковий відлякувач, придбали 2 таких і повісимо в місцях найбільшого скупчення людей",- наголошує свободівець.

За словами міського голови, існує ще проблема з недобросовісними власниками собак, які вигулюють тварин в парку та ще й прибрати за своїм улюбленцем "забувають". Також потрібні додаткові вбиральні на території парку.

"Скоро відкриється туалет біля входу з вулиці Чорновола. Взимку не працював, бо відсутнє опалення. А в перспективі поставимо модульну вбиральню, як на вул. Грушевського чи Валовій. Крім того, через часті випадки вандалізму будемо розширювати мережу відеонагляду в парку",- зауважує мер.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 19:10
загрузка...