Відомий прикарпатець стане ведучим нового проекту «Життя відоміх людей»

news-image: Відомий прикарпатець стане ведучим нового проекту «Життя відоміх людей»
1 серпня в студії «Сніданку з 1+1» оголосили імена ведучих нового проекту «Життя відоміх людей». Ними стали популярна співачка TAYANNA і актор, Mister Sea World, прикарпатець Богдан Юсипчук.

Ведучі не з чуток знають світ шоу-бізнесу, адже самі пройшли довгий і тернистий шлях до успіху.

Богдан народився в родині художників, з дитинства грав на фортепіано, бандурі, але не став будувати музичну кар'єру, а обрав акторську і модельну професії. Він уже знявся у декількох гучних фільмах, наприклад, «Тіні забутих предків» і «Крути», а в минулому році Богдан був суддею проекту «Модель XL» на телеканалі «1+1». Його соведуча по «ЖВЛ», співачка TAYANNA, почала вокальну кар'єру ще 20 років тому, а в проекті «Голос країни» стала фіналісткою і вразила глядачів потужним вокалом. 

Богдан Юсипчук поділився: «Я дуже радий стати ведучим «Життя відоміх людей». Я знаю, що телеглядачів надихають історії успіху відомих особистостей, а якісь їхні невдачі навпаки показують, що ніхто не ідеальний, і це розуміння додає сил. Ми покажемо знаменитостей не тільки з боку камер, але і розповімо, що ж відбувається, коли гаснуть софіти». У свою чергу, для TAYANNA це буде перший досвід у ролі телеведучої. Вона зізналася, що давно мріяла про таку можливість, але навіть боялася вимовляти це вголос.

Незважаючи на те, що і TAYANNA, і Богдан є частими гостями світських заходів, познайомилися вони тільки на пробах. «Коли я дізналася, що буду вести проект в парі з Богданом, то дуже переживала наскільки ми зможемо спрацюватися, чи буде легко, так як у нього більше досвіду в телевізійних проектах. Незважаючи на те, що ми з Богданом познайомилися тільки на пробах, здається, що знаємо один одного вже кілька років, нам дуже комфортно працювати разом. У нас на майданчику справжня синергія і весь час весела невимушена атмосфера. Думаю, телеглядачі зможуть це відчути», - зізналася TAYANNA.

Команда проекту вже готує для телеглядачів ексклюзивні історії з життя знаменитостей: зірок шоу-бізнесу, спортсменів, політиків і бізнесменів - людей, яких знають в Україні і світі, які є частими гостями на червоних доріжках.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.08.2019 21:07
загрузка...