Відпочинок на Прикарпатті: Захищений вузол космічного зв'язку

news-image: Відпочинок на Прикарпатті: Захищений вузол космічного зв'язку
Часом думаєш, що знаєш усі затишні куточки своєї держави, і випадково натикаєшся на справді видатні місця, у яких багата історія, а події, з якими вони пов'язані, просто грандіозні за значимістю. Одним з таких місць можна по праву вважати захищений вузол космічного зв'язку.

Знаходиться він в одній з найкрасивіших областей України, а саме в Івано-Франківській, пише ua.igotoworld.com

Історія захищеного вузла космічного зв'язку

Надпотужний бункер, який вважався засекреченим об'єктом, був побудований в 80-х роках. Його головне призначення – підтримка космічного зв'язку для військ СРСР. Для цього на всій території були зведені спеціальні споруди, які довгий час трималися в суворій секретності.

На сьогодні відомо дуже мало фактів про дану споруду. У кутках бункера симетрично розташовані 4 шахти, в яких раніше функціонували висувні антени. На всій території є багато різних потайних кімнат, полігонів та інших службових приміщень, а також була побудована спеціальна шахта під висувну щоглу, яка забезпечувала зв'язок з КП.

40043_800x600_Screenshot_6

На сьогоднішній день сюди регулярно приїжджають на екскурсії. Особливо популярно це місце серед любителів історії та шанувальників військових подій. Звичайно ж, початковий вигляд не вдалося зберегти до теперішнього часу в силу постійних нальотів металошукачів. Але для тих, хто хоче хоч трохи дізнатися про секретні об'єкти, тут буде дуже цікаво.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.08.2016 21:10
загрузка...