Відтепер франківський Палац Потоцьких "дружить" зі львівським

news-image: Відтепер франківський Палац Потоцьких "дружить" зі львівським
Комунальне підприємство «Простір Інноваційних Креацій «Палац» та Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького уклали Меморандум про співпрацю.

Під опікою галереї перебуває і львівський Палац Потоцьких. Тому Івано-Франківськ і Львів відтепер «дружитимуть палацами», повідомляє Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

У підписанні Меморандуму про співпрацю у сфері розвитку культури та збереження культурної спадщини, яке відбулося 5 грудня 2019 року, взяли участь директор комунального підприємства «Простір Інноваційних Креацій «Палац» Володимир Гайдар та директор Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького Тарас Возняк.

Основною метою співпраці є обмін досвідом та інформацією у сфері історичних, історико-архівних, генеалогічних, археологічних та інших наукових досліджень, що стосуються Комплексу колишнього палацу Потоцьких у Івано-Франківську та Палацу Потоцьких у Львові.

Передбачається також здійснення спільної діяльності з пошуку та залучення інвестицій для реалізації спільних проєктів, зокрема організація та проведення науково-практичних і культурно-видовищних заходів.

Меморандум набрав чинності з моменту його підписання.

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.12.2019 15:22
загрузка...