Військова техніка з Ходорова не їде в Київ - офіційно

news-image: Військова техніка з Ходорова не їде в Київ - офіційно
Сфотографовані ешелони із військовою технікою їдуть не у Київ, а в іншу військову частину.

Про це у коментарі Вголосу заявив керівник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України Олександр Поронюк.

Олександр Поронюк повідомив, що на фото зображені не танки, а БМП, що використовують у механізованих підрозділах української армії.

За словами Поронюка, те, що помічені в Ходорові ешелони із військовою технікою кудись їхали, просто співпало у часі із подіями в Києві.

«Вони їдуть в протилежну сторону від Львова і будуть використовуватись у подальшому в одній із військ частин Західного регіону», – заявив Олександр Поронюк.

«Всім відомо, що українська армія зараз зазнає значних скорочень. І кращу техніку передають із частин які припинили роботу, в інші частини, де ними у подальшому будуть користуватися військові», – додав він.

Олександр Поронюк додав, що: «Військові частини, особливий склад, техніка, озброєння української армії в Західному регіоні перебувають в місцях постійної дислокації. Жодних вказівок про передислокацію не було».

Як приклад роботи української армії у нормальному режимі, Олександр Поронюк наголосив, що вчора, в Яворові майже 100 солдат склади присягу на вірність народу України.

Нагадаємо, що "Бліц-Інфо" рашіне повідомляло, що у місто Ходорів очевидці зафіксували поїзд, що перевозив важку бронетехніку. Фото, відео із соцмереж


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.12.2013 21:54Нат
02.12.2013 02:08
Наголошую - Повідомили залізничники із Ходорова, що даний ешелон прибув із Франківського напрямку !!!! транспортувати із Яворова через Франківськ ???
Nelson
01.12.2013 22:17
Радует, что публикуете опровержения. Но всё же на видео в-основном не БМП, а артиллерия. Просто уточняю. г-н Поронюк немного ошибся, или редакция переврала.

загрузка...