Влада Івано-Франківська узаконила літній майданчик в центрі міста, що функціонує від початку літа без жодних дозволів

news-image: Влада Івано-Франківська узаконила літній майданчик в центрі міста, що функціонує від початку літа без жодних дозволів
В самому центрі Івано-Франківська на Вічевому майдані від початку літа працює незаконно встановлений літній майданчик, площа якого складає 93, 37м2, а міська влада тільки зараз прийняла проект-рішення про дозвіл на його встановлення.

На засіданні Івано-Франківського міськвиконкому чиновники нарешті прийняли рішення про його узаконення, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Погоджувальний паспорт у цього літнього майданчика є, але він встановлювався до сесії міської ради, відповідно дозволу та рішення виконкому на встановлення немає», - зазначила нещодавно у коментарі кореспонденту "Бліц-Інфо" Світлана Лосюк, заступник начальника управління архітектури і містобудування Івано-Франківська.

Наразі приватний підприємець має сплатити за дозвіл на встановлення згідно проект-рішення 7002 грн. Літній майданчик функціонуватиме до 1 листопада.

Щодо ігрових автоматів, які встановлені поруч і живляться електроенергією літника, то їх міська влада зобов'язала підприємця забрати.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2013 11:06
загрузка...