Водій франківської маршрутки ледь не скалічив пенсіонерку

news-image: Водій франківської маршрутки ледь не скалічив пенсіонерку
Мешканці Івано-Франківська часто скаржаться на неуважність та хамську поведінку водіїв громадського транспорту.

Зокрема, наприкінці березня водій франківської маршрутки №25 затиснув у дверях пенсіонерку Ольгу Гладиш коли вона виходила з транспорту. А  опісля протягнув її ще декілька метрів за автобусом. Як наслідок, у жінки побита рука та порвані чоботи.

У розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо франківка Ольга Гладиш розповіла, що водій її не помітив, бо розмовляв по телефону.

«Він не бачив, що я виходила, просто не подивився. Коли вже пасажири почали кричати, то водій зупинився. Я зайшла в автобус і запитала у водія, чому він на ходу закриває двері. На це почула «Ти чого туди йшла?», - пригадує пенсіонерка.

Проїхавши ще одну зупинку жінка повернулась додому. Ні до медиків, ні до поліції вона не зверталась. Каже, розгубилась та після цього випадку тиждень пролежала вдома із побитою рукою. Було не до того. Втім, має фотографії руки у синцях та подертих чобіт.

Слід зазначити, одразу після інциденту пані Ольга намагалася випитати прізвище водія, але представитися їй не захотів. Жінка побачила оголошення про набір водіїв та зателефонувала за тим номером. Чоловік сказав, що він механік і попросив передати  трубку водієї. Про що вони говорили - жінка не знає.

Та все пізніше Ольга Гладиш звернулась із заявою до перевізника «Корида-Транс». Згодом прийшла відповідь, що під час зборів цьому водію винесли догани.

Через деякий час після пенсіонерка знову напрапила на цього водія, коли сіла автобус № 25. Той курив за кермом. На зауваження, франківка почула в свою сторону лайку: «Слухай ти ку*во. Шкода, що я того разу тебе не задушив дверима. Ти мені, вже всі печінки виїла».

У коментарі Бліц-Інфо начальник управління транспорту Андрій Гіглюк каже, що Ольга Гладиш також зі скаргою на перевізника звернулась до них. 

«Підтверджень, що жінка травмувалась на цьому маршруті немає.  Ми пояснювали їй, що необхідно було зразу викликати патрульну поліцію, або протягом 24 годин зняти побої у травмпункті. У неї навіть свідків немає, які б могли підтвердити її слова. Вона  просто ходить по всіх інстанціях та розказує, що нікому не дасть жити. Я не можу ні доказати, ні спростувати, що жінка отримала травму саме у маршрутці №25, навіть якщо це було», - зазначає посадовець.

За словами Гіглюка, водій маршрутки своєї вини не визнає та каже, що такого випадку у нього не було. Втім водію все ж винесли догану, оскільки він вже мав усні попередження через скарги мешканців.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.05.2019 19:50