Вулицю Міцкевича залиють бетоном та встелять гранітом

news-image: Вулицю Міцкевича залиють бетоном та встелять гранітом
Франківці у соцмережі почали висловлювати здивування через те, як активно почали вестися роботи на вулицях Міцкевича та Лесі Українки. Про те, чим зайняті робітники, розповів начальник департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

Активні роботи в центрі Франківська ведуть вже кілька днів, як стало відомо, проїжджу частину незабаром залиють бетоном, зверху викладуть гранітну бруківку, пише ГК.

За проектом капітального ремонту на вулицях Лесі Українки і Міцкевича під проїжджою частиною буде бетон. Укладають його для того, щоб дорога не просідала. Для міцності покриття вирішили все-таки зробити бетонну подушку, це буде надійніше. Зараз здійснюється формування основи під бетонування: потрібно сформувати все за відмітками, щоб зберегти всі ухили. Зверху на бетон буде викладена гранітна плитка”, – розповів Михайло Смушак.

Якщо не буде морозу і снігу, то бетонування обіцяли розпочати уже сьогодні. Йдеться про відрізок проїжджої частини від медичного університету до вулиці Страчених. Активно робітники працюють вже четвертий день, на Міцкевича зараз лад наводять близько 20 робітників та необхідна техніка.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.02.2018 21:27