Вибори до парламенту на Прикарпатті (ОНЛАЙН)

news-image: Вибори до парламенту на Прикарпатті (ОНЛАЙН)
В Україні розпочалося голосування на позачергових виборах до Верховної Ради України. Дільниці для голосування відкрилися о 8:00.

Усі виборчі дільниці на Прикарпатті відкрилися вчасно та без порушень. Про це інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Слід зазначити, прикарпатські правоохоронці взяли під охорону усі виборчі комісії та цілодобово охоронятимуть виборчу документацію до завершення підрахунку голосів та транспортування бюлетенів до ОВК.

Близько 9 ранку франківці почали активно йти на дільниці для голосування. Зокрема, вже виконав свій громадянський обов'язок міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Варто зауважити, що вже є повідомлення про перші порушення під час голосування.  Спостерігачі ОПОРИ повідомляють про нестачу виборчих скриньок на п’ятьох дільницях та спробу не допустити спостерігача.

Пізніше КВУ повідомило, що на ДВК 260627 с.Брошнів видали виборцям 70 бюлетенів без проставленої печатки. При підрахунку голосів такі бюлетені будуть визнані такими, що не підлягають врахуванню.

Одна з політичних партій, порушуючи законодавство, в день виборів обклеїла все місто прихованою агітацією.

Станом на 12.00 годину участь у дострокових виборах до ВР взяли 17.86 % виборців. Явка виборців на Івано-Франківщині становить 13.07 %.

У селі Чортовець, Городенківського району, на виборчій дільниці №260218 спостерігачка ОПОРИ зафіксувала видачу виборчих бюлетенів без пред’явлення паспортів. ОПОРА повідомила про це поліцію.

В Калуші на ДВК 260971 КВУ зафіксував організований довіз виборців, оплачений міською радою, а на ДВК 260623 смт.Перегінськ - мінімум 3 випадки видачі виборцю бюлетенів за інших виборців. Також зафіксовані багаточисельні випадки голосування без пред'явлення паспорту. На місці працює поліція.

ОПОРА: Членкиня виборчої комісії на Рожнятівщині тричі вкидала в урну бюлетені

А у Франківську п'яна жінка порвала бюлетені і кинула в урну, коли їй не дозволили їх винести.

Станом на 16 годину у поліцію області надійшло 17 заяв та повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Йдеться про такі повідомлення: 6 випадків незаконної агітації, 2 про підкуп виборців, 4 отримання бюлетеня без паспорта, 2 неналежна робота членів ДВК, 1 виявлення бюлетеня без печатки, 1 пошкодження бюлетеня та 1 перешкоджання здійсненню виборчого права. За цими повідомлення триває перевірка.

У Брошневі забули поставити печатки на понад 800 бюлетенів

Станом на 16:00 годину участь у дострокових виборах до ВР виборах взяли 36,47%. Такі дані Центральної виборчої комісії. На Прикарпатті проголосували ще менше — лише 31,21% виборців. Це одна з найнижчих явок в Україні.

Виконав свій громадянський обов'язок і голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

ДАЛІ БУДЕ...


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.07.2019 09:15
загрузка...