Виграють лише агрохолдинги."Батьківщина" зробила заяву щодо ринку землі


Земельний бліцкриг, який «Слуги народу» планували провести у форматі «земельної ночі» і на який розраховував Президент України Володимир Зеленський не вдався і перетворився на позиційну війну.

Верховна Рада України має розглянути понад 4000 правок до Закону про розпродаж української землі. ВО «Батьківщина» виступає проти його прийняття, бо це нічого не змінить. Адже в ньому є позиції, які несумісні з існуванням незалежної України:

  • це продаж 72% території української землі;
  • продаж землі іноземним банкам та кредитним установам;
  • скасування заборони на продаж особливо цінних земель, лісових угідь;
  • відсутність контролю держави за використанням сільськогосподарської землі, її чорноземами.

Як пояснюють в Івано-Франківському обласному осередку ВО "Батьківщина",  ринок землі відкриватиметься не в інтересах малих і середніх фермерів.

"Визначений ліміт в 10 000 га – надмірний для малих і середніх фермерів, адже середній розмір земельної ділянки фермерського господарства в Україні становить 87 га. Тому це розрахунок на агрохолдинги, які володіють фінансовим ресурсом і сконцентрують у своїх руках більшість української землі, встановивши, як це зараз маємо в промисловості, монопольне становище.

Ані думка більшості населення країни, акції, мітинги протесту, ні фракції парламенту, які не схвалюють запуск ринку землі, не зупиняють владу, бо продавати українську землю – це головна вимога МВФ для виділення нового кредитного траншу.

Ми звертаємося до наших краян, які віддали свої голоси за ту чи іншу політичну партію, представлену у Верховній Раді, народних депутатів України від кожного з мажоритарних округів звернутися до них не брати участі в голосуванні за масштабний розпродаж національного багатства – української землі", - закликають в обласному осередку. 

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!