Вихованці франківської школи-садка отримали домашніх улюбленців

news-image: Вихованці франківської школи-садка отримали домашніх улюбленців
Сьогодні, 22 жовтня домашнім улюбленцям тішились вихованці Приватна школа-садок "Перша ластівка". У двох дошкільних групах оселились кролик і черепашка .

Маленьку кроличку назвали Принцесою Софіє на честь улюбленої героїні з мультфільму. Але в більш неформальному спілкуванні вирішили називати її Сонею. Черепаха теж отримала ім'я свого відомого родича з мультфільму - Мікі, від Мікелеанджело. Про це в мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків.

"От тільки діти ще дуууже просили Донателло, Рафаеля та Леонардо до гурту. Ніщо не може замінити щирих дитячих емоцій. Особливо, коли вони пізнають світ, знайомлячись з його частинкою",- йдеться в дописі.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Івано-Франківська запропонував дошкільним навчальним закладам взяти собі тваринок, щоб діти легше адаптувалися. Вихованці двох молодших груп - ДНЗ "Вишиванка" та школи-садка ім. Софії Русової вже отримали улюбленців. Крім цих закладів, зголосились взяти тваринок ще ДНЗ №12 «Струмочок» та ДНЗ № 27 «Карпатська казка».

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.10.2019 18:53
загрузка...