Випускники Рогатинської школи-інтернату отримали "Валізи у майбутнє"

news-image: Випускники Рогатинської школи-інтернату отримали "Валізи у майбутнє"
Сьогодні, 24 травня волонтери Мальтійської Служби Допомоги Івано-Франківська вручили випускникам шкіл-інтернатів валізи з необхідними речима.

Кореспондентка Бліц-Інфо разом із мальтійцями вирушила вручати подарунки на останній дзвоник у Рогатинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат. Крім неї допомогу отримали Печеніжинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат та Перегінська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат.

Акція має на меті забезпечити випускників речима першої необхідності, яких часом не вистачає у самостійному житті. Такий захід мальтійці організовують другий рік поспіль. У Рогатинській школі-інтернаті - вперше.

За словами волонтера Мальтійської Служби Допомоги Юлії, кошти на валізи взяли із благодійних внесків небайдужих людей.

"Чотири дні на стометрівці та на вулиці Лесі Українки тривала виставка фотографій дітей-сиріт. З кожного інтернату ми взяли по два-три фото. Таке ж зробити у "Бастіоні". Поряд поставили скриньку для добровільних пожертв. Саме за ці кошти вдалось придбати валізи. Також багато людей надсилали гроші на картку",- пояснює дівчина.

Валіза містить у собі: постільну білизну, праску, електричний чайник, каструлю, сковорідку, фен, тарілку та чашку, столові прибори, спальний мішок, два рушники (великий та кухонний), термокружку, блокнот з ручкою та засоби особистої гігієни. У чоловічій валізі є ще й інструменти.


Вартість однієї такої - 5700 гривень. Загалом мальтійці вручили допомогу
32 дітям. У Рогатині валізи отримали 11 випускників.

Варто зазначити, дев'ятикласники були приємно вражені такими дарунками. Хлопцям більше сподобались інструменти, а дівчатам - фен, праска та чайник. Кажуть, що речі з валізи знадобляться в коледжі.

До прикладу, випускниці Анастасія та Світлана мріють стати ветеринарами, щоб допомагати бездомним тваринам у Рогатині. Зазначають, речі у валізі - те, що потрібно обов'язково мати під час навчання.

"Ми двоє будемо вчитись на ветеринарів. Зараз ця професія дуже потрібна. У Рогатині багато безпритульних тварин бігає, їм потрібно допомагати. Валіза - гарний подарунок. Там і фен, чайник, засоби гігієни, плед. Все, що знадобиться точно у майбутньому",- ділиться Настя.

Як проходило вручення дивіться у фоторепортажі:


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.05.2019 15:37
загрузка...