Вирок у справі резонансного хабара за участю Олега Гаркота: шок, співчуття жінки та втрата свідомості підсудного

news-image: Вирок у справі резонансного хабара за участю Олега Гаркота: шок, співчуття жінки та втрата свідомості підсудного
Івано-Франківський міський суд виніс вирок у резонансній справі Олега Гаркота. 5 років і шість місяців позбавлення волі отримав підсудний за хабар у розмірі 30 тисяч доларів США.
На сьогоднішньому слуханні суд врахував тяжкість злочину та пом'якшувальні обставини, повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".

Згідно вердикту суду, Олег Гаркот отримав 5 років і 6 місяців позбавлення волі, позбавився 9 рангу держпосадовця, у нього буде конфісковано майно та заборона обіймати посади.

Також підсудний зобов'язаний виплатити 5300  доларів США матеріальної шкоди та 550 тисяч гривень моральної шкоди потерпілому Віктору Ломею.

Також в ухвалі суду прозвучало ім'я одного з найбільших забудівельників Івано-Франківська - власника будівельної компанії "Ярковиця" Володимира Балагури. Згідно слів судді, у справі отримання хабаря може бути причетний і Балагура, оскільки на його руках були виявлені сліди хімічної речовини, якою обробили гроші. Тож прокуратура найближчим часом повинна дослідити участь забудівельника Володимира Балагури у злочині. 

Нагадаємо, Олега Гаркота затримали при отриманні хабаря. Тоді Гаркот знаходився в автомобілі Володимира Балагури. Також в автомобілі знаходився і керівник фракції ВО "Свобода", голова бюджетної комісії Івано-Франківської міської ради Роман Онуфріїв. Згідно офіційної версії, усі вони їхали пити чай. 

Після вироку суду Олегові Гаркоту стало зле. Гаркот навіть не зміг встояти на ногах. До приміщення суду під'їхала "швидка", яка надала йому невідкладну допомогу.
 

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 16:51
загрузка...