Як франківські підприємці разом з самообороною від поборів «регіонала» Дутки звільнялись

news-image: Як франківські підприємці разом з самообороною від поборів «регіонала» Дутки звільнялись
Сьогодні підприємці, що орендують торгові площі на Центральному ринку Івано-Франківська, вийшли на акцію протесту під Білою Хатою.

Вони вимагали від влади прийняти заходи та припини незаконні побори, повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо». За їхніми словами, гроші осідають у кишенях керівництва ринку, які до того ж залякують підприємців. Люди запевняють, що готові узаконити побори та платити додаткові гроші у міський бюджет.

В той самий час під міськвиконком прийшов директор ринку Ігор Дутка, що донедавна займав посаду керівника міської партії регіонів. Він заявив, що звинувачення підприємців безпідставні. І  на ринку прекрасні умови для праці.

Це розлютило натовп, що почав скандувати «Брехун» і «Ганьба». В цю хвилину до мітингувальників приєднались представники івано-франківської самооборони. Вони «попросили» його пройти до головного офісу Центрального ринку.

Дорогою до них приєднувались все нові й нові підприємці з ринку. Під офіс вже дійшли близько тисячі розгніваних підприємців, що скандували «Банду геть!». В офісі люди знайшли заяву Дутки про вступ до Партії регіонів і дошку, на якій було розписано по секторах, хто скільки і й за що має платити. В офісі також знайшли пошматований національний прапор. Розлючені люди пов'язали його «регіоналу» на шию. А також змусили його стати на коліна перед людьми.

Ігор Дутка у всьому зізнався.

Закінчилось все тим, що підприємці написали заяви на директора і правоохоронці разом з самообороною забрали його у відділок. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.02.2014 12:45
загрузка...