Як провести тиждень в Івано-Франківську. Афіша цікавих подій


Цього тижня франківці матимуть нагоду відвідати вистави, різноманітні презентації, фестивалі чи сходити на перегляд фільму.

Щоб нічого не пропустити кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 20 до 26 січня.

У четвер, 23 січня о 18:00 франківців та гостей міста запрошують в драмтеатр подивитись виставу "Гуцулка Ксеня".

За сюжетом, до Ворохти прибувають з США українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцеві наречену в Карпатах. Батько заповідав йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружитися з нею.

Світлина від Франківський драмтеатр.

Цього ж дня о 18:30 в громадському ресторані Urban Space 100 відбудеться лекція "Емоційний інтелект 2.0: Сила емоцій та її використання".

В програмі:
1. Емоція: розібрати, зрозуміти, використати
2. Емоції, як акселератор, ресурс та внутрішній бар’єр
3. Методи переключення та трансформації емоцій
4. Алгоритми управління емоціями
5. Емоційні тригери та фільтри
6. Ефективні й неефективні стратегії поведінки з емоціями
7. Способи «емоційного перезавантаження» та відпочинку від емоційної роботи

Світлина від Urban Space 100.

У п'ятницю, 24 січня о 17:30 в громадському ресторані Urban Space 100 розкажуть як обрати освіту закордоном.

На даній події хочемо поділитись досвідом щодо навчання закордном і що потрібно дізнатись перед тим як їхати навчатись. З якими плюсами та мінусами може зіткнутись студент в іноземній державі. Як підготуватись і що потрібно дізнатись перед тим як вирушити в новий етап життя.

Організатори на власному прикладі розкажуть про навчання на Кіпрі, кому і для чого туди їхати.

Світлина від Urban Space 100.

У неділю, 26 січня о 12:00 в університеті Короля Данила відбудеться фестиваль фольклорних дійств "Битва вертепів".

Учасниками фестивалю стануть учні 9-11 класів шкіл міста та області. Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 30000 грн. Компетентне журі обиратиме переможців у двох номінаціях: «Вертеп» та «Маланка».Переможці отримають грошові винагороди, гранти на навчання в Університеті Короля Данила та багато цінних подарунків.

Світлина від Університет Короля Данила.

Цього ж дня о 16:00 в підземному переході "Ваґабундо" відбудеться презентація книги Ольги Герасим'юк "Я повернулася. Люблю".

«Я повернулася. Люблю» – збірка есеїв та дорожніх нотаток, до якої увійшли тексти за більше ніж десять років. Захопливі подорожі, знайомство зі світом через призму людських доль і характерів, доленосні зустрічі, втрати та віднайдення себе – про все це у чуттєвій розмові з Ольгою Герасим’юк та модератором Тарасом Прохаськом.

У книжці «Я повернулася. Люблю» на читача чекають знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми. Вдумлива й чутлива до найтонших деталей, до найглибших психологічних нюансів авторка (за сумісництвом — і героїня) не тільки розповість багато нового про барвистий і строкатий світ, а й нагадає призабуте, зупиниться перед сакральним, поміркує про вічне. Щире і просте, радісне й печальне, зворушливе і мудре на цих сторінках переплітаються, сходяться й розходяться, творять чутливі, як пульс, візерунки живої оповіді, де кожне слово пропущене крізь серце.

Світлина від Підземний Перехід Ваґабундо.

Також о 16:00 в громадському ресторані Urban Space 100 відбудеться вечір поезії Олексія Мороза.

До вашої уваги вірші як про кохання, так і про інші теми, які є важливими для кожного з нас у сучасному світі.

Світлина від Urban Space 100.