Як за 7 хвилин розпізнати свою половинку, - поради експерта


В України та в усьому світі вже давно популярні формати Speed dating (швидкі побачення), на яких можна зустріти свою другу половинку. Чоловікам та жінкам надається до 10 хвилин на знайомство, і за цей час їм потрібно зрозуміти, чи хочуть вони побачитись вдруге.

Більшість чоловіків та жінок приходять на швидкі побачення заради того, щоб знайти свою другу половинку, проте не завжди знають, як це правильно робити. Ірина Кириченко розповіла, як усього за 7 хвилин зрозуміти, наскільки людина вам підходить. Психолог стверджує, що на першому побачені розпізнати свою половинку дуже складно, але взаємна симпатія може виникнути, якщо знати, як себе поводити.

Порада 1. У вас не буде другого шансу справити перше враження

На першому побаченні важливо продемонструвати свої найкращі якості, щоб у людини виникло бажання зустрітися ще раз. Наприклад, в одному з епізодів «Одруження наосліп», який незабаром вийде на телеканалі «1+1», був показовий приклад. На проект прийшов фітнес-тренер, який в житті одразу привертає увагу: привабливий, харизматичний, користується популярністю у жінок. Але на весілля він одягнув костюм, який на 2 розміри більший, ніж підходить, адже позичив його у брата. Нареченій чоловік не сподобався, проте, через те, що вони жили в одному будинку, у нього був шанс все виправити. В реальному житті у вас не буде другого шансу, аби справити перше враження, тож дивіться, щоб костюм гарно сидів.

Порада 2. Впевненість у собі

Дуже важливо, у якому ви стані ви приходите на побачення. Ви маєте бути розслаблені та впевнені у собі, адже страх блокує всі ваші сильні якості. Потрібно сприймати побачення, як досвід, та не ставитись до нього, як до іспиту, від якого залежить життя. І пам’ятайте, навіть якщо другого побачення не відбудеться, то це зовсім не означає, що ви нікому більше не сподобаєтесь.

Порада 3. Критерії пошуку

Для того, щоб обрати другу половинку, важливо чітко розуміти, яку людину ви хочете бачити поруч із собою. Якщо ви знаєте, хто вам потрібен, то обираєте серед тих людей, які відповідають критеріям, всі інші люди просто відсіюються. Якщо ви не маєте чіткого переліку характеристик, то буде багато розчарувань та розставань.

Порада 4. Цікавтеся своїм партнером

Коли ви на першому побаченні, то маєте визначити, яка перед вами мета – прорекламувати себе чи дізнатися про людину, яка навпроти вас. Коли ми хочемо зрозуміти, чим живе інша людина, які має цінності, чим цікавиться, то задаємо питання. Так ви розумієте, чи хочете бачити цю людину вдруге. Якщо ви більше рекламуєте себе, то це частіше відштовхує, бо є відчуття, що людина вам не цікава.

Порада 5. Друге побачення в той же день

Якщо на швидкому побаченні ви сподобались одне одному, то краще в цей самий вечір продовжити зустріч, поки емоції ще не вщухли, і є бажання краще впізнати людину. Ймовірність зробити другий крок та побудувати стосунки у такому випадку вища, аніж якщо пара вирішить відкласти наступну зустріч.