Юнацька збірна України виграла чемпіонат світу з футболу

Збірна України U-20 вперше перемогла на чемпіонаті світу з футболу, обігравши у фіналі Південну Корею з рахунком 3:1.

Українці дуже швидко пропустили перший гол. Збірна Південної Кореї реалізувала пенальті на уже 5 хвилині. 0:1, пише ICTV.

Після цього корейці сіли в обороні усією командою. Знайти до неї ключ футболісти збірної України змогли на 34 хвилині. Супряга опинився у потрібному місці у потрібний час і, отримавши м’яч на підборі у штрафній, пробив низом у лівий кут воріт. 1:1.

Другий тайм корейці, як і першу половину, почали дуже активно. Незважаючи на це, українці змогли забити вже на 53 хвилині. Конопля пробіг флангом і віддав на Супрягу, який прийняв м’яч у штрафній і завдав ідеального удару низом у лівий кут воріт. 2:1 і дубль для нашого форварда.

Читайте: Збірна України піднялася на три позиції у рейтингу ФІФА

Далі корейці усіма силами намагалися відігратися, а футболісти збірної України контратакували. На 89 хвилині Цітаішвілі пройшов крізь оборону і з краю штрафного майданчика завдав удару в нижній кут воріт, встановивши фінальний рахунок – 3:1.

Збірна України U-20 вперше перемогла на чемпіонаті світу з футболу, з чим ми її вітаємо.