Юні пожежні з цілого Прикарпаття змагалися за звання кращого

news-image: Юні пожежні з цілого Прикарпаття змагалися за звання кращого
14 травня найкращі команди Дружин юних пожежних Прикарпаття – переможці зональних етапів Фестивалю - з’їхалися до обласного центру, щоб позмагатися за право представляти Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні.

Розпочалося свято з урочистого відкриття, на якому з вітальним словом виступили керівник прес-служби Управління ДСНС в області Світлана Бабушкіна, начальник відділу позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Ірина Опалко, голова Івано-Франківської обласної організації Добровільного пожежного товариства України Михайло Андрійків та члени журі.

Організатори Фестивалю підкреслили важливість проведення даного заходу, адже саме у такій пізнавальні ігровій формі найкраще засвоюються такі потрібні знання з безпеки життєдіяльності, а також побажав школярам спортивного азарту під час змагань і успіхів у нелегкій боротьбі за звання кращого.

У залі панувала святкова атмосфера, підігріта духом азарту, адже учасники команд старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали бажання якнайкраще продемонструвати свої знання та вміння.

Уже традиційні для заходу конкурси «Візитка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими номерами і несподіваними пісенними та танцювальними постановками. Тож у підсумку і глядачам, і журі було нелегко визначити переможців.

В рамках фестивалю було проведено і конкурс на кращий тематичний соціальний плакат.

Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригіна¬льно розкрила тематику безпеки життєдіяльності.

Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали спортивні змагання, під час яких діти повинні були вміло користуватися рятувальним спорядженням, відрізняти отруйні гриби від їстівних, швидко відповідати на запитання з основ медицини, зав’язувати спеціальні вузли різними способами. Виконання даних вправ вимагало від юних рятувальників неабиякої згуртованості та хорошої фізичної підготовки. Загалом яскраве відчуття свята, бажання перемогти, високий рівень підготовки – все вражало і створювало особливу атмосферу, розкривало в учасників нові грані талантів та самореалізації, надихало на демонстрування всього найкращого, чого вони навчилися у процесі підготовки до змагань.

За підсумками – переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних стала команда «Спалах» Івано-Франківського НВК "Школа-гімназія 3".

 Також призерами Фестивалю стали команди «Спалах» Чернелицької ЗОШ І-ІІІ ст. Городенківської районної ради, «Пожежний альянс 101» Болехівського ліцею №1 «Академічний», які посіли відповідно друге та третє місця. Переможці та призери обласного етапу Фестивалю отримали від організаторів грамоти та цінні подарунки.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.05.2019 21:27
загрузка...