З оркестром та ходою в Івано-Франківську святкують День рятівника

news-image: З оркестром та ходою в Івано-Франківську святкують День рятівника
Сьогодні, 17 вересня в Івано-Франківську провели урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.

Святкування розпочалося літургією в Архікатедральному соборі. Опісля, урочистою ходою з оркестром і кінно-пожежною бричкою рятувальники вирушили на площу перед ОДА. Там урочистим виконанням гімну та хвилини мовчання розпочались урочистості з нагоди їхнього професійного свята, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Також на площі рятувальники розгорнули виставку пожежної техніки та рятувального спорядження, де всі охочі мали змогу сфотографуватись.

Начальник групи радіаційно хімічно-біологічного захисту Роман Сидоренко розповідає, що франківців представляв сучасні протигази, захисні костюми, прилади радіаційної розвідки.

"Костюми ми використовували тільки під час навчань та під час розгерметизації бочки з сірководню", - зауважує рятувальники з десяти річним стажем.

Керівник управління ДСНС в області Володимир Чернецький зазначає, що для роботи рятувальника головне не фізична сила, витривалість чи технічне оснащення, а відданість і готовність служити людям.

"Хочу подякувати всім, хто сьогодні поряд з нами. Найбільше щастя для рятувальника бачити врятовані життя. Ми сьогодні можемо багато говорити про нові сучасні автомобілі, необхідну техніку, але реально важливими є прості рятувальники, сапери", - зауважив Чернецький.

Привітали рятувальників також керівники міської та обласної влади.

"Насправді сьогодні урочисто день. Я згадав собі досвід спілкування з вашими колегами про те, що штовхає їх зробити крок вперед у падаючи будинок. Однією з відповідей було — напарник, який завжди за моєю спиною. Нехай ваші сім'ї будуть "вашою спиною", які надихатимуть вас на нові звершення", - звернувся до рятувальників голова ОДА Денис Шмигаль.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2019 13:15
загрузка...