З Прикарпаття видворили азербайджанця-нелегала


Співробітники УСБУ та Управління міграційної служби виявили на Прикарпатті громадянина Азербайджану, який певний час ухилявся від виконання судового рішення про примусове повернення у країну походження.

Учора ж 37-річного незаконного мігранта допровадили до суду, пише пресслужба Управління міграційної служби. Розглянувши позов УДМС в області про адміністративне правопорушення іноземця, суд ухвалив рішення про його примусове видворення з України з подальшою забороною в’їзду протягом найближчих 5 років.

Для забезпечення примусового видворення правопорушника працівники міграційної служби і поліції супроводили громадянина Азербайджану до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України.

Цьогоріч на території Івано-Франківщини виявлено та притягнуто до відповідальності понад 200 іноземних громадян, які порушили правила перебування в Україні. Щодо кожного другого незаконного мігранта судами прийнято рішення про примусове повернення до країн їхнього походження, натомість 13 осіб вже покинули або зроблять це найближчим часом у статусі примусово витворених.