За отримання земельної ділянки прикарпатські посадовці вимагали 20 тисяч доларів США

news-image: За отримання земельної ділянки прикарпатські посадовці вимагали 20 тисяч доларів США
Прокуратурою Івано-Франківської області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, порушеному за фактом вимагання неправомірної вигоди у розмірі 20 тисяч доларів США посадовими особами Поляницької сільської ради.

Таку суму посадовці вимагали за сприяння в отриманні земельної ділянки на території с. Поляниця. Відомості про вказане правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 368 КК України.

В ході досудового розслідування виникла необхідність у проведенні ряду слідчих (розшукових дій), які було доручено провести працівникам правоохоронних органів. На даний час їх виконання триває. 

Водночас, до прокуратури Івано-Франківської області звернувся мешканець с. Поляниця, який заявив про неправомірні, на його думку,  дії працівників ОВС, які допущені під час проведення слідчих дій.  З цього приводу, 25 жовтня 2013 року розпочато кримінальне провадження  за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 364 КК України. В ході  досудового розслідування  будуть перевірені усі зазначені у заяві доводи та прийнято процесуальні рішення.

До теми: Міліція проводить обшуки в курортному селі на Прикарпатті


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.10.2013 17:50СтарийГриб
20.10.2013 13:56
Давно пора було мєнтам за дерибан землі в Карпатах взятися а то Поляницький війт разом з декількома депутатами так обнагліли що вже край! І главне за всьо дай йому гроші . А хай би простій хлоп побробував до Микольці прийти щоб землю в Поляниці получити ))))) В сільській раді сама мафія !

загрузка...