За три роки у Франківську дуже збільшилась кількість дошкільнят з вадами зору

news-image: За три роки у Франківську дуже збільшилась кількість дошкільнят з вадами зору
В Івано-Франківську офіційно зареєстровано 350 осіб з інвалідністю зору з них 258 мають І групу.

Про це під час засідання виконкому повідомив заступник начальника департаменту соцполітики Іван Зелик ,інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За його словами, особи з інвалідністю мають право на 50% пільгу з міського бюджету на оплату житла і комуналки, втім потрібно обирати між пільгою і субсидією. У 2018 році такою пільгою скористалася всього 131 особа з інвалідністю зору І, ІІ груп, решту обрали субсидію.

Що ж стосується доступності міського простору для людей з вадами зору, то Іван Зелик розповів, що у місті встановлюються модульні вбиральні, реконструюються тротуари з пониженнями і тактильною питкою, закуповуються низько підлогові тролейбуси. Також заступник звернув увагу міського голови на прохання франківців з обмеженнями замінити інформаційні таблички в тролейбусах і автобусах на чорно-білі.

Окремо посадовець відзначив, що за останні роки дуже збільшилась кількість дошкільнят з вадами зору, які виховуються в спеціалізованих дитсадках.

«В 2016 році в спеціалізованому дитячому садочку №34 «Незабудка» навчалось 2 дітей, то в 2018-2019 навчальному році в спеціалізованому дитячому садочку №34 «Незабудка»  виховується вже 68 таких дітей», - наголосив Зелик.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2018 15:15