За три тижні поліцейські перевірили на Прикарпатті 509 автівок

news-image: За три тижні поліцейські перевірили на Прикарпатті 509 автівок
24 червня в Івано-Франківській області завершилися оперативно-профілактичні заходи щодо протидії порушень правил дорожнього руху, злочинності, виявлення незаконної зброї, боєприпасів і наркотичних речовин.

За період відпрацювань поліцейські патрулювали райони Івано-Франківщини, а також обласний центр. Так, за період заходів опрацьовано 464 виклики, винесено 106 постанов, складено 19 протоколів (з них 9 протоколів за водіння у стані сп’яніння, а 9 – оформлення ДТП). Правоохоронцями перевірено 509 транспортних засобів та 297 осіб. Також внесено відомості до ЄРДР за фактом підробки документів, пише пресслужба Нацполіції в області.

Нагадаємо, з 3 червня правоохоронці під час відпрацювань зосереджували особливу увагу на забезпечені дотримування правил дорожнього руху водіями. До заходів керівництво області залучили працівників груп реагування патрульної поліції  області, франківських патрульних, роту поліції особливого призначення, а також патрульних поліцейських з Вінницької та Львівської областей.  

Відтак, у поліції наголошують на необхідності дотримання правил дорожнього руху і законів України.

"Ми й надалі проводитимемо оперативно-профілактичні заходи, які спрямовані на збереження та убезпечення життя громадян, а також запобігання травматизму на дорогах краю", - зазначають поліцейські.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.06.2019 15:42
загрузка...