Завтра до Франківська з'їдуться провідні математики з семи країн


16 жовтня о 10:00 год. в ауд.25 розпочне роботу Міжнародна наукова конференція “Infinite Dimensional Analysis and Topology” (“Нескінченновимірний аналіз і топологія”).
Варто зазначити, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вже вдруге проводить такий науковий форум. Робота конференції триватиме до 20 жовтня. Робоча мова конференції - англійська.

Зазначимо, що згадана конференція є єдиною міжнародною матема­тичною конференцією такого масштабу в Івано-Франківській області. У конференції візьме участь близько 60 учасників. Це провідні математики з Велико­британії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Туреччини, Китаю, Алжиру, України (Київ, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Харків) та інших країн. Серед учасників конференції є провідні українські та закордонні вчені, які очолюють всесвітньо відомі наукові школи у відповідних напрямках математики.

Тематика конференції відноситься до нових розділів математики, які в останні десятиріччя активно розвиваються у цілому світі. Мета конференції – обмін науковою інформацією у галузі нескінчен­новимірного функціонального аналізу і топології, встановлення нових та поглиблення існуючих наукових зв’язків між українськими та зарубіжними математиками, участь Прикар­патського національного університету у спільних проєктах з провідними університетами світу. Конференція буде мати важливе значення для популяризації у світі Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема, підвищення їхньої наукової, територіальної та інвести­ційної привабливості.