Завтра в Івано-Франківську відбудеться фестиваль сім’ї

news-image: Завтра в Івано-Франківську відбудеться фестиваль сім’ї
26 травня о 15.00 в міському парку ім. Т. Шевченка в рамках Тижня Подружжя відбудеться фестиваль сім’ї - захід, який стане святковим завершенням цілого ряду подій.

Мета заходу — показати та розказати про різні ініціативи нашого міста, фокусом діяльності яких є робота з  дітками, підлітками, безпосередньо подружніми парами та сім’ями, привернути увагу суспільства до розвитку інституту сім’ї та шлюбу, та змотивувати і заохотити свідомі подружжя більше цінувати одне одного, розвивати і поглиблювати подружні стосунки та будувати їх.

Тиждень Подружжя — міжнародний рух, організатори якого прагнуть стверджувати та зміцнювати сімейні цінності в суспільстві. Кожного року протягом одного тижня подружжя та шлюб стають головними темами в 22 країнах, об’єднуючи  для цього зусилля громадських організацій, державних та недержавних інституцій, медіа та журналістів, церков, бізнесу та всіх небайдужих до цієї теми людей. Ми прагнемо привернути увагу суспільства до шлюбу та надати практичні інструменти для побудови, підтримки та вдосконалення шлюбу.

В час, коли суспільство стикається з такими глобальними проблемами, як міжнародний тероризм, війни з найближчими сусідами, проблема сім’ї залишається актуальною та гуртує навколо себе дуже різних людей. І  цьогоріч Фестиваль об’єднав біля 30 партнерів, які будуть представлені найрізноманітнішими локаціями для дітей, підлітків, молоді та подружніх пар. Серед них молодіжні та дитячі клуби та центри дозвілля, заклади харчування, громадські організації та ініціативи, спортивні клуби тощо. Також бажаючі татусі зможуть взяти участь в змаганні «Супертато» та поборотися за перемогу. Завершувати вечір будуть дитячий музичний гурт Акорд, а також розіграш подарунків від партнерів та кінозал під відкритим небом для молоді.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.05.2019 15:54
загрузка...