Зеленський закликав інвесторів вкладатися у франківський Promprylad


В Києві триває 16-а щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі".

Другий день Форуму розпочали із заяв трьох президентів: президента України Володимира Зеленського, президента Естонії Керсті Кальюлайд та президента Фінляндії Саулі Нііністьо, пише Бліц-Інфо.

Президент України Володимир Зеленський під час виступу назвав топові інвестиційні проекти держави та закликав інвесторів вкладати у них кошти.

Як один з кращих українських проектів для іноземних інвесторів Зеленський назвав Promprylad.Renovation.

«Промприлад.Реновація працює на перетині бізнесу, освіти та мистецтва. Це прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах країни», – пояснив глава держави.

"Дійсно, цей проект «Теплого міста» з Івано-Франківська має не тільки і не стільки суто економічний, скільки величезний суспільний потенціал - як точка гуртування активних сил громади, спільних дій громадських активістів, малого та середнього бізнесу, місцевої влади. Кажуть - це урбаністична екосистема майбутнього. Це те українське ноу-хау, яке ми, сподіваюсь, зможемо невдовзі експортувати назовні", - зауважив в мережі виконавчий директор Міжнароджного фонду Відродження Олександр Сушко.

Сьогодні у Промприлад.Реновація:

• 133 приватних інвестори 

• 23 компанії-резиденти

•  $2 835 024 залучених інвестицій

Проєкт має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади, Великої Британії та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.

Стати інвестором унікальної трансформації заводу на інноваційний центр може кожен: Інвестувати у проект