Згорів повністю, – Гонтарева заявила, що її будинок під Києвом спалили невідомі


Мовиться про заміський будинок сім’ї колишньої очільниці Нацбанку. За словами Гонтаревої, у нього кинули пляшку із запальною сумішшю.

Будівля, за словами ексглави НБУ, згорів до тла. Пожежники не змогли загасити масштабне займання. Про те, що її будинок під Києвом спалили в ніч на 17 вересня, Гонтарева розповіла виданню "The Бабель", пише 24 канал.

"Наш будинок під Києвом у селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне беззаконня! Я не знаю, куди мені звертатися, терор триває!"– повідомила вона.

Водночас, поки надзвичайники про займання у Гореничах під Києвом не повідомляють.

Гонтарева будинок Київ
Будинок Гонтаревої у Греничах під Києвом був виконаний у японському стилі

Що ще відомо про згорілу нерухомість Гонтаревої? Елітний заміський будинок був зареєстрований на чоловіка Гонтаревої, Олега. Маєток мав площу 316 метрів квадратних.

Гонтарева додала, що постраждалих, на щастя, немає, оскільки у домі нікого не було. Сама ексочільниця Нацбанку зараз проживає і працює у Лондоні.

Останнім часом Валерію Гонтареву та її сім’ю спіткала низка нещасть. Так, спочатку колишню очільницю Нацбанку у Лондоні на пішохідному переході збила автівка. Потім жінка поскаржилась на те, що машину її невістки та повної тезки спалили, тепер начебто до тла вигорів маєток під Києвом. Все це відбувається на тлі викликів Гонтаревої до ГПУ та ДБР, обшуків у її українських помешканнях та заявами самої політикині про погрози.