Жодної магії: Юних франківців запрошують на День науки

news-image: Жодної магії: Юних франківців запрошують на День науки
Ювілейні Дні науки пройдуть і в Івано-Франківську у Науковому містечку «Нова Енергія New Energy» 11 листопада.

Мета «Днів науки» – демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю.

"Програма розрахована на широку аудиторію, бо кожен зможе обрати собі локацію до смаку",- пишуть організатори.

Демонстрації:

➡ Локація Нова Енергія (презентація нового залу науковгого музею)

Тривалість – 13:00 - 17:00
Вік аудиторії - 5 - 105 років
Вхід - вільний

Нова Енергія – гарантія веселого та пізнавального проведення часу. У процесі гри з експонатами відвідувачі познайомляться із законами фізики, властивостями тіл та перетворенням енергії, поринуть у віртуальний світ, де вмить перенесуться у будь-яку точку галактики. 

Наукове містечко, до Дня науки, відкриває нову локацію свого музею. Це 150 м2 вільного простору з цікавими науковими експонатами.

"Крутячи біляче колесо, величиною з слона, Ви виробите електроенергію для освітлення. Полістпасний механізм дозволить Вам підняти себе, докладаючи в 5 разів менше зусиль. Також ви зможете поекспериментувати з гравітаційною воронкою, дерев'яним конструктором, зробити селфі з дзеркалом безкінечності",- йдеться на сторінці події.

➡ Локація Кріо-шоу "Шостий Елемент"

Тривалість – 12:00 - 13:00
Вік аудиторії - 6 - 105 років
Вхід - за квитками, розіграними на сторінці Нова Енергія New Energy

Чи знаєте що науковці називають "абсолютним нулем"? Це температура, при якій молекули будь-якої речовини застигають на місці. Під час шоу ми наблизимося до цієї критичної позначки. Ви станете свідками кріо-вибухів, миттєвої заморозки, скуштуєте кріо-страву.

  • МАЙСТЕР-КЛАСИ


➡ Локація архітектури та дизайну «ART house»

Тривалість - 13:30-14:30
Вік аудиторії - діти 4 - 9 років та батьки
Вхід - вільний
Ментор: Галина Лукомська

Цікавий майстер-клас, який зацікавить наймолодших наших відвідувачів. Навчати азам архітектури та дизайну будемо за допомогою харчових продуктів, з яких дітки зможуть будувати смачні архітектурні споруди та прикрашати їх на свій смак. Архітектура розуміння – це не лише конструювання будівель, моделювання, вивчення принципів містобудування. 

➡ IT-локація програмування для дітей мовою «SCRATCH»

Тривалість - 13:30-14:30
Вік аудиторії - діти 8 - 12 років та батьки 
Вхід - вільний
Ментор: Танчак Богдан

На майстер-класі діти зможуть зайнятися візуальним програмуванням мовою «SCRATCH». Ця освітня програма розроблена Массачусетським технологічним університетом спеціально для дітей у формі цікавої гри. Чудова локація для дітей, які мріють опанувати професію майбутнього – ІТ-шника.

➡ Локація наукових фокусів «Ілюзіоніст»

Тривалість - 15:00-16:00
Вік аудиторії - діти 12 - 16 років та батьки
Вхід - вільний
Ментор: Саша Кампов

Жодної магії – тільки чиста наука! У науковому містечку ми завжди демонструємо фізичні закони в дії, а на цій локації ми будемо порушувати звичні фізичні властивості добре відомих предметів та змінювати стандартний хід відомих фізичних явищ. Під час майстер-класу діти будуть, окрім опановування секретів цікавих наукових фокусів, розвивати нестандартне та критичне мислення, дрібну моторику рук, вивчатимуть психологію людини та її підсвідомі психологічні помилки, основні критеріїв успішних публічних виступів (контакт з аудиторією).

➡ Локація прикладної науки «Реактор»

Тривалість - 15:00-16:00
Вік аудиторії - діти 7 - 13 років та батьки 
Вхід - вільний
Ментор: Андрій Коцюбинський 

Майстер-клас, який демонструватиме, що наука – це надзвичайно цікаво! Експерименти з хімії та фізики, які кожен охочий зможе проводити разом з нашим науковцем-хіміком. Демонстрація та підтвердження відомих законів та явищ у оригінальний та незвичний спосіб.

Всі охочі матимуть змогу не лише поспостерігати і послухати, а й поспілкуватися з українськими дослідниками та отримати від них ґрунтовні відповіді на свої запитання.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.11.2018 19:26