Зірки серіалу "Школа" та "Голос. Діти" приїхали до Івано-Франківська

news-image: Зірки серіалу "Школа" та "Голос. Діти" приїхали до Івано-Франківська
15 квітня о 10:00 в Університеті Короля Данила розпочнеться фінал 3 сезону соціального проекту «Школа має талант».

У програмі фіналу організатори конкурсу підготували для фіналістів майстер-класи від зіркових артистів, зокрема фронтмена гурту «Цвіт кульбаби» Василя Марущака, засновниці та директора модельного агентства «Ювента» Тетяни Терсенової-Заводовської та зірки-сюрпризу, ім’я якої усі дізнаються уже в понеділок. Всі майстер-класи проходитимуть до 12:30, а виступи фіналістів заплановано з 14:00.

Особливістю 3 сезону, стало те, що кастинги проводилися в кожному районному центрі області. А в Івано-Франківську, де кастинг тривав два дні поспіль, організатори потішили учасників зірковими гостями. Підтримати конкурсантів «Школа має талант» приїхали кумири підлітків суперфіналістка восьмого сезону «Голос країни», акторка серіалу «Школа» Анна Трінчер і учасниця проекту «Голос. Діти» Вероніка Коваленко.

«Така підтримка, зустріч із кумирами та можливість сфотографуватися з ними стали справжнім сюрпризом для учасників кастингу. Юні зірки надихали та мотивували учасників конкурсу і подарували позитивні емоції всім присутнім. Це не останній сюрприз, який чекає на конкурсантів, буде ще багато унікальних зустрічей і цікавих подарунків, тому обіцяємо – далі буде цікавіше!», – наголосила співорганізатор конкурсу, керівник Продюсерського центру «Star Team» Ірина Батюк.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.04.2019 14:17
загрузка...