Звіт міського голова Франківська: Марцінків похвалився здобутками та розповів, хто пхає "палки в колеса"

news-image: Звіт міського голова Франківська: Марцінків похвалився здобутками та розповів, хто пхає "палки в колеса"
Два роки тому на виборах міського голови більшість іванофранківців підтримали свободівця Руслана Марцінківа.

Тож сьогодні, 26 листопада свободівець Руслан Марцінків прозвітував про роботу за два роки перебування на посаді: похвалився здобутками, розповів про невдачі та плани на майбутнє, інформує кореспондент Бліц-Інфо. 

Слід зауважити, у залі обласної філармонії сьогодні яблуку ніде впасти - аби послухати міського голову люди навіть стояють у проходах між рядами. Марцінків розпочав звіт з представлення громаді заступників: Олексія Кайду, Миколу Вітенка та Олександра Левицького. Також Руслан Марцінків подякував усім франківцям, активістам та своїй команді. Каже, без такої сильної підтримки стільки втілити б не вдалось. За словами Марцінківа, цьогоріч було здано більше 600 різних об'єктів.

"Ми не кажемо, що немає проблем, але є діалог з громадою, намагаємось вирішити гострі питання. Найголовніше, що місто йде вперед і ми робимо кроки для розвитку міста. Але треба визнати, що ми не можемо побудувати у місті одразу все, щоб хотілося. І мова йде не тільки про обмеженість бюджету. Є певні обставини, які впливають на нашу діяльність. Ми відчуваємо, що за область є боротьба двох великих сил: сили президента і тієї, яка має аеропорт і курорт. Тільки цього року внаслідок цієї боротьби було 62 перевірки", - зізнається мер.

Каже, заважає роботі й бюрократія. Як приклад розповів про випадок, коли на експертизу для буднівництва спортмайданчика довелось чекати 9 місяців. Також було проблеми з початком будівництва нового моста на Пасічну та з'єднанням двох бульварів. Втім, обіцяє, що у 2019 міст буде збудований.

"Зараз можемо похвалитись будівництвом сучасних дитячих садочків. Вважаю, це досягненням, адже раніше цього не робили", - додав Марцінків.

Водночас,  свободівець каже, що в міськраді Франківська є сильне будівельне лобі, тому дуже важко відстоювати зелені зони від забудови. Втім, запевняє, що й в цьому є успіхи, адже за останній рік у Франківську привели до ладу не один сквер і парк. 

Також мер зазначив, що місто продовжить боротьбу за Локомотиворемонтний завод.

До слова, підтримати міського голову на звіті приїхав і лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. На запитання журналістів, як оцінює роботу мера-свободівця, відповідає, що на тверду "пятірку".

"Мені дуже приємно, коли посеред вулиці у Франківську люди мене зупиняють і дякують за діяльність міського голови Руслана Марцінківа. Значить і громада його роботу оцінює добре. Насправді, Франківськ змінюється на краще і це видно неозброєним оком. Так, багато чого ще не зроблено, багато що ще б хотілося зробити, але ті зобов'язання, що давала "Свобода" перед виборами виконуються", - впевнений Тягнибок.

Натомість очільник обласного осередку ВО "Свобода", депутат Івано-Франківської облради Михайло Королик наголосив, що свободівці фактично єдині, хто реально виконує норму закону щодо звітування перед громадою. І пообіцяв найближчим часом звіт від фракції "Свободи" в Івано-Франківській областій раді.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.11.2017 18:08
загрузка...