Адміністрація франківського ринку забезпечить підприємцям необхідні умови праці


Керівництво центрального ринку продовжує вивчати реальний стан інфраструктури та опрацьовує отримані раніше скарги і зауваження від місцевих підприємців.

Продавці сподіваються лише на позитивні зміни, йдеться на офіційній сторінці ринку.  Як відомо, відневна тут змінилося керівництво. 

Продавчиня Марія розповідає, що працює тут уже 12 років. Весь цей час побутові умови дуже погані.

«Туалети дорогі, туалетного паперу майже немає. Гарячої води теж, мило розведене. Умов майже ніяких. А гроші за оренду деруть», - говорить пані Марія.

«Ми - оптові продавці. Умов для комфортної роботи немає. Стоїмо по коліна в болоті. Дещо підсипали шутром, але я сама за нього платила. Потрібно щось робити, бо це неможливо», - говорить пані Галина, яка працює тут вже понад 27 років.

Також продавці нарікали і на високу плату за місце. Зараз – це 350 гривень. Кажуть, що цьогоріч ціна росла вже кілька разів.

«Піднімали і піднімали. Питали чого? У чому причина? Нам не казали. Добре, хоч зараз зменшили орендну плату», - говорить продавчиня Олена.

У новій адміністрації кажуть, що про всі проблеми приймають в роботу й обіцяють належним чином реагувати.

«Ми створимо достойні європейські умови праці - санвузли, освітлення, асфальтування», - запевняє заступник директора ринку Антон Довгий.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!