Не бив, а відштовхнув ногою: Свідок у справі Булієнка розповів про події того дня


Сьогодні, 29 січня в Івано-Франківському міському суді відбулось засідання у справі Максима Булієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Справу веде суддя Деркач, прокурор Данищук, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Нагадаємо, минулого разу суд переніс допит свідка Євгена Іванова, оскільки від нього був різкий запах алкоголю. Сьогодні його допитали знову. 

Іванов розповів, що напередодні Миколая минулого року він перебував в одній компанії разом з Олександрою та Максимом.

"Вийшовши з "Делікатесу" ми вирішили піти в гості до знайомого на Коновальця. Пізніше у Максима "зловило" серце, втім Щеглова відмовилась дати йому води. Після цього ми прохи посиділи, а потім пішли спати. Зранку я пішов за пляшкою, щоб похмелитись. Десь через 20 хвилин ми знову сиділи за столом. Тоді Щеглова почала обурюватися, чому Максим наливає їй менше ніж іншим. Між ними виник конфлікт, який мав продовження. У коридорі вона намагалась його штовхнути, сперлась на двері і вони відчинились, тож Олександра впала на унітаз", - зауважив свідок.

За його словами, коли Максим підняв дівчину вона відштовхнулась від нього і знову вдарилась вже до другого унітазу, який стояв у коридорі.

На запитання прокурора, чи бачив свідок, як падала потерпіла він розповів, що під час шарпанини Максим зловив Олександру за руку та відштовхнув її від себе ногою, вдаривши у район поясниці. Втім, запевнив, що співмешканець її не бив.

Він зауважив, що мав справи з Максимом, тож вони після цього інциденту відлучилися з квартири десь на 40 хвилин, залишивши на столі пляшку. Повернувшись, її вже не було, а власник квартири розповів, що Олександру Щеглову забрала швидка. Дізнавшись це Максим покинув квартиру.

Чоловік також розповів, що Булієнко з Щегловою неодноразово сварились через алкоголь. Мовляв, вона забагато п'є.

Водночас мама загиблої розповіла, що під час похорону свідок розповідав зовсім інший варіант розвитку подій.